Ezek a díszítők ideálisak a legkülönfélébb sütemények feldíszítésére, mint például torták, muffinok, sütemények stb. Ezek a ehető díszítések nagyszerűek minden alkalomra, beleértve a esküvőket, a születésnapokat, a baba érkezését, a névnapot és a többit. Ezek a minőségi élelmiszerek felhasználhatók fánkokhoz, cup-cake-ekhez, tortákhoz, fagylalthoz, süteményekhez és sok minden máshoz. A Super Streusel ehető szórásai tüzet, fényt és rengeteg színt hoznak a tortáidra, cupcake-eidre, süteményeidre, desszertjeidre, fagylaltodra, italokra, koktélokra, tejszínes koktélokra és még sok másra. Az egyik legjobb minőségű összetevőkből készülnek, és természetes színezéssel festették, hogy színt és bájt adjanak minden alkalomhoz. A Super Streusel szórások tökéletes kiegészítői a születésnapi ünnepségekhez, esküvőkhöz vagy bármilyen különleges alkalomhoz, és széles színskálán, formában és keverékben érhetők el.
A csomag a következőket tartalmazza: 90 g
cukor, búzakeményítő, dextróz, burgonyakeményítő, glükózszirup, napraforgóolaj, rizsliszt, növényi olaj (kókusz), tejcsokoládé [cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: szójalecitin, természetes vanília aroma ], keksz töltelék [ rizsliszt, búzaliszt, cukor, malátás búzaliszt, búzaglutén, só], stabilizátor: gumiarábikum, zsírsavak cukorészterei;
| Allergének | glutén, Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1719 kj |
| Energiaérték kcal | 410,8 kcal |
| Zsírok | 3,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrátok | 93,7 g |
| - ebből cukrok | 87,6 g |
| Fehérje | 0,8 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,1 g |
Németország
| Színes | mix |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Karácsony | |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Gyártó | Super Streusel |
| EAN | 4260658666409 |
| Termékszám | 120801 |